Výhody nákupu Fakta o ZOO Market

Na trhu jsme téměř 20 let. Za tuto dobu jsme obsloužili desetitisíce spokojených klientů. Jsme rádi, že se k nám vracejí a velmi rádi mezi nimi přivítáme i Vás. Věříme, že snaha o spokojenost zákazníka s našimi službami nás odlišuje od drtivé většiny internetových obchodů.


Kvalita služeb

U nás máte jistotu, že nakoupíte u zavedeného a seriózního prodejce. Že zboží koupíte za dobrou cenu a že nebudete mít problém při případné reklamaci. Že vše proběhne minimálně tak, jak byste si představovali.Neklameme zákazníky

Uvádíme reálné termíny dodání. U nás se Vám nestane, že na zboží s dostupností 1-2 dny budete čekat 2 týdny. K objednávkám doplňujeme vždy aktuální informace o průběhu vyřizování, které jsou dostupné po přihlášení do zákaznické části obchodu v sekci objednávky.


Ochotně poradíme

Budete-li potřebovat radu nebo pomoc, odborně Vám poradíme. Naše znalosti jsou na velmi dobré praktické i teoretické úrovni. Mezi naše zaměstnance patří odborníci ve všech oblastech chovatelství. Chovatelství je pro nás celoživotním koníčkem.

PŘIHLÁŠENÍ
Pro jednodušší nakupování

Registrace
Poslat heslo

AKTUALITY
Zprávy z našeho obchodu

1. března 2012

Ověřeno zákazníky

Díky vašim kladným ohlasům jsme získali prestižní certifikát Ověřeno zákazníky, který svědčí o kvalitách našeho obchodu. Moc si vážíme vaší přízně a slibujeme, že se budeme snažit naše služby nadále zlepšovat. Děkujeme!

Další aktuality

HODNOCENÍ NA HEURÉCE
Jak náš obchod ohodnotili naši zákazníci.

25.11.2017

Jaroslav

„Rychlé objednání vřelé doporučuji“

06.10.2017

Roman

„dobré ceny, slušný prodejce, široký sortiment zboží i živých tvorečků“

01.10.2017

Eva

„Rychlé dodání zboží...spokojenost....“

Více hodnocení

NEWSLETTER
Čerstvé novinky na Váš e-mail

FOTO MĚSÍCE
Majitelé a jejich miláčci